BanMed

Prywatny Gabinet Dietetyczny

Witamy w naszym Prywatnym Gabinecie Dietetycznym, miejscu stworzonym specjalnie dla Ciebie, aby wspierać Cię w osiągnięciu zdrowej równowagi żywieniowej oraz pełnego samopoczucia.

Nasz doświadczony zespół dietetyków to Twój partner w drodze do lepszego zdrowia i życia. Z pasją i wiedzą chcemy pomóc Ci zrozumieć, jak dbać o swoje ciało poprzez właściwe nawyki żywieniowe.

W naszym Gabinecie Dietetycznym priorytetem jest indywidualne podejście. Rozumiemy, że każda osoba ma inne cele, potrzeby i preferencje. Nasze konsultacje są skrojone do Ciebie, by pomóc Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne oraz dążyć do długotrwałych efektów.

Oferujemy wsparcie w zakresie różnorodnych celów żywieniowych, od redukcji wagi, przez poprawę nawyków żywieniowych, po dostosowanie diety do określonych schorzeń czy alergii. Nasza wiedza i doświadczenie to Twój klucz do skutecznej i zrównoważonej zmiany.

Nie chodzi tylko o dostarczanie diet i planów żywieniowych. Chcemy Ci pomóc zrozumieć, dlaczego pewne wybory są korzystne dla Twojego organizmu. To wiedza, która pomoże Ci podejmować informowane decyzje żywieniowe nawet po zakończeniu konsultacji.

Jeśli jesteś gotów na podróż do zdrowszego życia poprzez odżywianie, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia wizyty w naszym Prywatnym Gabinecie Dietetycznym. Razem możemy pracować nad tym, byś czerpał radość i korzyści z dbania o swoje zdrowie poprzez świadome wybory żywieniowe.

Specjaliści

 • magister Małgorzata Mięsowicz

  dietetyk kliniczny

  Forma wizyty

  Prywatnie

  Rejestracja

  606 130 841

Usługi
Lekarze
Przejdź do treści